29.11.2023 ZIMNÍ POČASÍ NA ŠUMAVĚ.

 V Aktuality

29.11.2023 ZIMNÍ POČASÍ NA ŠUMAVĚ.
Zima se dnes ukázala v plné kráse a všechna zvířátka si ji užívala. Samozřejmě každé po svém. Přijeďte k nám, užít si zimních dnů i vy. Samozřejmě každý po svém .
Děti si mohou užívat sjíždění kopce. Veškeré vybavení vám rádi a ochotně zapůjčíme. Je zbytečné je k nám vozit. Pokud již děti jízda z kopce omrzí, mohou krmit zvířátka, kterých je na zahradě spousta. S rodiči pak mohou vyrazit na veřejné bruslení, na místní zimní stadión. Nebo si jít zaplavat do nedalekého aqvaparku, kterých je v okolí několik. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Milovníci zimní stopy se již nyní mohou těšit na prvních 5 kilometrů upravených stop a v brzké době se spustí i lyžování na Zadově.
K relaxaci vám rádi doporučíme využít služby wellness, kde si určitě odpočinete. V době vašeho odpočinku se vám rádi postaráme o děti, aby jste si opravdu mohli odpočinout.
Využijte příznivých mimosezónních cen. Cena za osobu je v toto období 500 Kč/noc, včetně snídaně.
Stále ještě máme volný Silvestrovský pobyt od středy 27.12.2023 do pondělí 01.01.2024. Silvestr tak ještě můžete strávit v lesích mezi zvířátky.
Volné termíny také nabízíme na zimní pobyty.
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na jirka@sumavous.cz, kde postačí napsat termín a počet osob. O všechno ostatní se již postaráme.
Přejeme pohodovou zimu plnou nevšedních zážitků.
Jirka Hujda – ŠUMAVOUS

Doporučené příspěvky

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter

Šumavous - 24.11.2023 LESNÍ MATEŘSKÁ ŠKOLKA JE ZRUŠENA. Šumavous - 04.12.2023 ZIMNÍ ŠUMAVA PRO DĚTI