Otevírací doba:

Od Velikonoc do konce září máme otevřeno každý den od 10:00 do 18:00.
Také během jarních prázdnin míváme otevřeno denně a to od 10: do 16:00

V ostatní dny je ZOOpark a hřiště uzavřeno.

Může se však stát, že z provozních důvodů, z důvodů špatných povětrnostních podmínek, anebo z důvodů karantény může být ZOOpark a hřiště uzavřeno, anebo naopak z opačných důvodů otevřeno. Proto doporučujeme ověřit si aktuální informaci na našem facebooku Sumavous.cz zde: https://www.facebook.com/Sumavous.cz, případně si ověřit otevírací dobu na telefonu 602483534, kde vám také poskytneme další informace.

Cena vstupného:

Celodenní vstupné je 95 Kč/osobu. Vstup zdarma mají ubytovaní hosté, účastníci dětských programů s doprovodem, děti do dvou let a cyklisté, kteří k nám přijedou na kole se občerstvit.

Vnitřní herna

Na ploše více jak 4.500 m2 najdete v závislosti na ročním období spoustu herních prvků a hraček pro zábavu. Po celý rok jsou zde houpačky, více jak 40 metrů dlouhá opičí dráha a vyhlídka. Pro případ nepříznivého počasí jsme zastřešili 200 m2 plochy, kde děti mohou střílet z luku a vzduchovek, házet na basketbalový koš, anebo si na ohni upéct buřty, případně si jen tak hrát se zvířátky.

V létě mohou skákat na trampolíně nebo na skákacím hradu, koupat se v bazénu anebo se čvachtat v bazénku, jezdit na kole, odrážedle, šlapacích kárách a kolečkových bruslích. Na hřišti mohou hrát volejbal, fotbal, florbal a basketbal, nebo si zahrát pin-pong. V zimě je k dispozici kopec na sáňkování, bobování anebo lyžování. Vybavení vám rádi zapůjčíme. Pokud nám to zima dovolí, tak připravíme ledovou plochu na bruslení, případně zimní tvrz z ledových bloků.

ZOOpark:

V našem kontaktním ZOOparku najdete spoustu zvířat a jak název napoví, většina je kontaktních. Děti tak mohou za zvířátky do výběhu, kde je můžou krmit a starat se o ně. V ZOOparku na vás čekají morčata, křečci, králici, veverky, andulky, ježek, kozy, ovce, divoká prasata, husy, kachny a kůň na kterém se děti mohu svézt.

Občerstvení:

K občerstvení jsou připravena minutková jídla, domácí limonády a koktejly. Jídlo a pití můžete konzumovat na terase, případně využít spoustu míst k sezení na celé zahradě. K dispozici jsou také deky na zahradní piknik. K dispozici je také gril a dobroty ke grilování.

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter